Sposoby płatności

Aby zakupy w naszym sklepie były jeszcze bardziej wygodne oraz bezpieczniejsze udostępniamy Klientom kilka dogodnych sposobów płatności.

 

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Płatności możesz dokonać przy odbiorze paczki u kuriera Poczty Polskiej lub kuriera Inpost gotówką lub kartą (kartą jedynie w przypadku InPost). Płatność również jest możliwa przy odbiorze przesyłki we wskazanym podczas składania zamówienia Paczkomacie Inpost  – kart

PRZELEW NA KONTO

Zapłać za zamówienie przelewem online lub tradycyjnym przelewem w banku lub na Poczcie. Przelewu na konto można dokonać w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia.

Podczas składania zamówienia, wybierając tę formę płatności wygenerowany zostanie wypełnione polecenie przelewu. Wysłane zostanie ono również w potwierdzeniu złożenia zamówienia na Twój adres e-mail, który podałeś podczas składania zamówienia.

Dokonaj przelewu na odpowiednią kwotę na dane wskazane w potwierdzeniu złożenia zamówienia tzn. na poniższy nr rachunku :

RASPOL Alicja Rasińska
Akcent 52
01-937 Warszawa
Bank Zachodni WBK Grupa Santander
Nr konta :95 1090 1014 0000 0001 3626 9061

Pamiętaj aby w tytule zamówienia koniecznie podać imię i nazwisko osoby składającej zamówienie oraz nr zamówienia.

SZYBKIE PŁATNOŚCI DOTPAY

Zapłać za zamówienie szybko i bezpieczne za pośrednictwem systemu szybkich płatności DotPay.

 

 

 

 

 

 

Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany do systemu płatności DotPay w celu sfinalizowania zamówienia. Cały proces odbywa się szybko, sprawnie i bezpiecznie – wybierasz swój bank lub kartę kredytową i dokonujesz opłaty.