O firmie

Jesteśmy producentem nakryć głowy. Firma powstała w 1989 roku i od tego czasu otuliliśmy już setki tysięcy par uszu zarówno w Polsce, Europie a nawet Azji. Jesteśmy firmą rodzinną – 3 pokoleniową, w której umiejętności i tajniki sztuki krawieckiej przekazywane są z pokolenia na pokolenie.  Dzięki temu możemy zaoferować Państwu nakrycia głowy najwyższej jakości, dostosowane zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Mogą mieć więc Państwo pewność, że znamy się na tym co robimy – stosujemy materiały i rozwiązania nieznane dla naszej konkurencji, tak aby czapki zawsze były wygodne, dobrze wyglądały i posłużyły długi czas.

Wiemy jak sprawić aby dzieci nosiły czapki z radością – wystarczy dopasować ich rozmiar, krój i materiał do dziecięcej główki – tak aby czapka nie zsuwała się z uszu ani nie spadała na oczy.

Wiemy jak sprawić aby dorośli czuli się komfortowo zimą – oferując im modne i pasujące do zimowych stylizacji zestawy zimowe oraz latem – proponując stylowe, plażowe kapelusze.

Firmowy sklep internetowy powstał stosunkowo niedawno. Do tej pory zajmowaliśmy się jedynie produkcją, a nasze czapki trafiały do klientów indywidualnych, zarówno przez naszych polskich, jak i zagranicznych dystrybutorów. Teraz, po latach, wracamy do sprzedaży detalicznej, aby osobiście i bezpośrednio móc każdego sezonu oferować naszym Klientom najnowsze kolekcje bardzo wysokiej jakości.

W naszym asortymencie mamy do zaoferowania nie tylko czapki i zestawy dla dzieci oraz dorosłych na różne pory roku ale również bardziej eleganckie nakrycia głowy – kapelusze, berety, kaszkiety. Mogą u nas Państwo znaleźć różne dodatki – chusty, bandany, kominy oraz urocze i kolorowe opaski pin up czy ciepłe sportowe opaski na uszy.

Zmieniamy się dla Was, tak aby zmieniać polski rynek nakryć głowy i móc zaoferować naszym Klientom najnowsze kolekcje bezpośrednio z naszej pracowni, w najbardziej atrakcyjnych cenach.

Raspol,

bo

Mamy głowę do czapek!