Praca i kariera

Od lat tworzymy świetnie zgrany zespół specjalistów i rzemieślników. Jesteśmy małą ale prężnie się rozwijającą firmą. Jeśli krawiectwo to dla Ciebie pasja i lubisz pracować w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, dołącz do nas!

Prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez adres e-mail praca@raspol.pl.

praca krawcowa

KRAWCOWA

Posiadasz solidne umiejętności krawieckie? Lubisz stawiać sobie wyzwania i nie lubisz nudy? Szukamy prawdziwych rzemieślników sztuki krawieckiej, dla których szycie jest sposobem na…życie! Zapewniamy ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczny grafik, pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Dowiedz się więcej!

W naszej firmie co sezon powstają kolekcje różnorodnych produktów o różnych rozmiarach i krojach. Dostosowując się do aktualnych trendów, a nawet śmiało je wyznaczając dążymy do wykreowania w świadomości Klientów obrazu firmy, która przede wszystkim podchodzi bezkompromisowo do jakości i trwałości wykonania, dlatego niezwykle istotne dla nas jest dobieranie kadry pod względem odpowiednich umiejętności i kompetencji.

Zatrudnimy krawca lub krawcową o konkretnych umiejętnościach krawieckich. Poszukujemy zarówno osób, które ukończyły szkołę krawiecką, jak również specjalistyczne kursy potwierdzone certyfikatem. Jednak zapraszam do kontaktu również osoby, które może nie posiadają odpowiednich papierów, ale same latami ciężkiej pracy zdobyły doświadczenie i fach, w tym wymagającym ale niezwykle twórczym zawodzie. Jeśli potrafisz pięknie szyć i chcesz spróbować sił w pracy z nami pisz śmiało!

Jakich osób szukamy?

– z umiejętnościami szycia na podstawowych typach maszyn  – stębnówka i overlock
– umiejętności szycia na bardziej zaawansowanych i specjalistycznych maszynach – wykańczamy swoje produkty różnymi dodatkami więc szukamy również osób, którym nie straszna jest praca również na innych typach maszyn
– ze zdolnościami manualnymi – mogą bardzo się przydać podczas pracy
– kreatywnych i gotowych do pracy z projektantem
– z doświadczeniem mniejszym lub większym przy produkcji odzieży

Oferujemy możliwość elastycznego grafiku pracy lub opcję pracy zdalnej więc z powodzeniem możesz pogodzić pracę z życiem prywatnym.

Doceniamy sztukę rzemieślniczą i prawdziwe talenty krawieckie, więc jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu tworzącego co sezon, nowe, kreatywne serie produktów, skontaktuj się z nami!

praca krojniczy

KROJNICZY

Jesteś jednym z tych niewielu osób, która stanowi podstawę procesu produkcji w każdej firmie odzieżowej? A może chcesz związać swoje życie zawodowe z krawiectwem? Oferujemy możliwość szkoleń i przyuczenia się do zawodu krojniczego. Chcemy aby prawdziwa sztuka krawiecka przetrwała, dlatego chętnie przekazujemy podstawy prawdziwego rzemiosła wszystkim, którzy chcą z nami kontynuować piękną tradycję starego i dobrego krawiectwa.

Kim jest krojniczy?

Krojniczy to osoba, która odpowiada za przygotowanie całego procesu produkcji. Obrysowuje formy przekazane przez projektanta i dba o ich dokładne wycięcie z warstw materiału. Później wykonane wykroje kompletuje, przygotowuje gotowe zestawy do szycia i przekazuje je naszym krawcowym. Od niego zależy zachowanie rozmiarów oraz fasonu naszych produktów, dlatego szukamy osób dokładnych, cierpliwych i zorganizowanych. Poszukujemy przede wszystkim osób, które mają umiejętności i doświadczenie w operowaniu mechanicznymi wykrawarkami lub nożami krawieckimi. Jeśli jednak szybko się uczysz i chciałbyś rozpocząć pracę w naszym krawieckim zespole oferujemy liczne szkolenia zawodowe. Skontaktuj się z nami!

praca pracownik magazynu

PRACOWNIK MAGAZYNU

Jesteś cierpliwy i dokładny? Lubisz pracować po swojemu i w swoim tempie? Jeśli poszukujesz dobrej i przyjaznej atmosfery w pracy oraz jesteś osobą zorganizowaną, która jest w stanie opanować szybko zmieniające się stany magazynowe, napisz do nas!

W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko ale jeśli interesuje Cię praca z nami napisz do nas na adres praca@raspol.pl.

BIURO

Spodobała Ci się filozofia naszej firmy i chcesz być częścią tego stale rozwijającego się projektu, który ma na celu zmienić obliczę polskich, szarych, zimowych ulic? Jeśli jesteś osobą kreatywną, wielozadaniową, lubisz tworzyć i masz otwarty umysł, zapraszamy w nasze szeregi!

W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko ale jeśli interesuje Cię praca z nami napisz do nas na adres praca@raspol.pl.

SKLEP INTERNETOWY

Posiadasz wiedzę i doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych? Nie lubisz nudy i poszukujesz pracy, w której będziesz musiał stale stawiać czoło nowym wyzwaniom? Poszukujemy osób, które chciałyby zaangażować się w rozwój i obsługę naszego sklepu. Jeśli chciałbyś pracować razem z nami, dołącz do nas!

W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko ale jeśli interesuje Cię praca z nami napisz do nas na adres praca@raspol.pl.