Oferta dedykowana dla hurtowników i dystrybutorów

Z klientami hurtowymi współpracujemy od początków istnienia firmy. Przez ostatnie 3 dekady dobrze więc poznaliśmy potrzeby naszych klientów hurtowych i mamy pewność, że jesteśmy w stanie dostarczać duże partie produktów sprawnie i na czas, oferując przy tym atrakcyjne rabaty cenowe. Od 1989 roku otuliliśmy już pewnie kilka milionów par uszu, głów i główek w Polsce, Europie, a nawet Azji. Nasze wiedza, podejście i doświadczenie zapewniają naszym kontrahentom wysoki komfort współpracy.

Dlaczego warto nam zaufać:

 • Rozbudowane i aktualne kolekcje

Co sezon proponujemy naszym klientom hurtowym nowe kolekcje projektowane w oparciu o aktualne trendy, by mogli z powodzeniem konkurować na nawet najbardziej wymagających rynkach. Bazujemy na autorskich nadrukach i wysokiej jakości materiałach, które umożliwią naszym dystrybutorom wyróżnienie się na tle konkurencji.

 • Personalizacja zamówień

Umożliwiamy personalizację zamówień i dostosowanie modeli do potrzeb danego rynku lub preferencji zamawiającego. Może być to przekazanie nam gotowego projektu do wykonania lub zaznajomienie nas z inspiracją, a której mamy się wzorować (pokazania modelu, zdjęcia, rysunku). Cała praca wykonawcza jest po naszej stronie.

 • Wsparcie kontrahenta na każdym etapie współpracy

Mamy świadomość, że dla hurtowników dobra współpraca z dostawcą polega na zaufaniu i przekonaniu, że jest on ekspertem w swojej branży i zawsze dostarcza tak samo wysoką jakość produktów. Czujemy się odpowiedzialni za wszystkie aspekty techniczne zamówienia: wybór materiału, techniki kroju, czy rodzaj wykończenia. Rozumiemy, że nasi zabiegani klienci często, mimo zapewne najszczerszych chęci, nie mogą sobie pozwolić na zagłębianie się w techniki produkcyjne. Chcą więc mieć partnera, któremu będą mogli w pełni zaufać w tych kwestiach.

 • Doradztwo i analiza rynku

Trzydzieści lat doświadczenia w branży sprawia, że dobrze znamy upodobania odbiorców końcowych. Nasi klienci hurtowi zawsze mogą liczyć na profesjonalną poradę i pomoc w wyborze towaru, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają ekspansję zagraniczną i nie do końca znają specyfikę danego rynku. Potwierdza to fakt, że dystrybutorzy dostarczają obecnie nasze produkty do krajów Europy Środkowej – Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia; Europy Zachodniej – Niemcy i Wielka Brytania; a także Europy Wschodniej – Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, a nawet Azji – Kazachstan.

Współpraca z dystrybutorami pozwala nam zmniejszyć dystans między nami, a klientem docelowym. Właśnie dlatego jest to dla nas bardzo ważny element działalności. Dbamy o to, by nasz dystrybutor dobrze trafił w swój rynek i był szczerze zadowolony z przebiegu wspópracy. Stawiamy na pewne i długofalowe relacje.

Jak wygląda współpraca?

Skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail hurt@raspol.pl lub nr tel 577 147 877.

Opowiedz nam o swoim biznesie oraz zapotrzebowaniu na towar. W informacji zwrotnej otrzymasz od nas krótką ankietę, o której wypełnienie będziemy Cię prosić. Pozwoli nam ona lepiej poznać wymagania Twojego rynku, dzięki czemu będziemy mogli przygotować spersonalizowaną ofertę, dostosowaną do Twoich kanałów sprzedaży oraz odbiorców detalicznych. Rynek hurtowy znamy od podszewki – możesz zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu. Proponujemy Ci modele, które najlepiej i z największym zyskiem będziesz mógł sprzedać w swoim rejonie.

Pytania i odpowiedzi – współpraca hurtowa

 1. Z kim współpracujemy?

Współpracujemy zarówno z właścicielami małych, lokalnych sklepów odzieżowych, dla których nakrycia głowy stanowią dodatek do asortymentu oraz z międzynarodowymi dystrybutorami. Dla każdego przygotowujemy ofertę skrojoną na miarę jego potrzeb.

 1. Jaki jest warunek podjęcia współpracy?

Przed rozpoczęciem współpracy prosimy klienta o podanie danych firmy – nazwy, adresu oraz nr NIP w celu weryfikacji.

 1. Jakie jest minimalne zamówienie?

Minimalne zamówienie w wynosi 10 sztuk produktu. W zależności od rodzaju produktu jest to 1 lub 2 paczki.

 1. Na jakie rabaty mogę liczyć?

Zamówienia są rabatowane w zależności od ilości zamówionych produktów. Dla mniejszych hurtowników mamy przewidziane 3 progi cenowe, a powyżej zamówienia 100 sztuk danego produktu istnieje możliwość negocjacji ceny. Doceniamy stałą współpracę, więc najkorzystniejsze rabaty przewidziane są dla naszych stałych klientów.

 1. Jakie są formy płatności?

Akceptujemy płatność przelewem na konto bankowe lub gotówką w przypadku odbioru osobistego. Możliwa jest również wysyłka za pobraniem (w przypadku zamówień do 2 tys zł). Nie oferujemy możliwości odroczenia płatności. Paczkę wysyłamy po zaksięgowaniu przelewu na koncie ( w przypadku wyboru  metody płatności przelewem na konto).

 1. Jakie są formy dostawy?

Koszt dostawy zależy od ilości zamówionych produktów. W przypadku niewielkich ilości, nie przekraczających 30 kg wysyłamy kurierem InPost 14 zł lub kurierem Pocztex48 16.50 zł. W przypadku większych zamówień koszt zależy od wymiarów gabarytowych I wagi zamówienia. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w Warszawie w siedzibie firmy lub odbioru w wybranych centrach handlu hurtowego na terenie woj. Mazowieckiego lub Łódzkiego.

 1. Czy istnieje możliwość darmowej wysyłki?

Tak, darmową wysyłkę oferujemy dla większości zamówień powyżej 100 sztuk (nie będących dużymi gabarytami).

 1. Czy istnieje możliwość zwrotu?

Nie przewidujemy zwrotów towarów. W trosce o dobro klientów, którzy zamówią ponad 100 sztuk – przesyłamy darmową próbkę produktów wraz ze wzornikiem kolorów. W razie wątpliwości, spotykamy się także z klientem w siedzibie firmy lub w dogodnej lokalizacji w woj. mazowieckim lub łódzkim.

Reklamacje prosimy składać na adres firmy:

RASPOL Alicja Rasińska

Ul. Akcent 52

01-937 Warszawa

 1. Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia należy składać telefonicznie pod nr tel. +48 577 147 877 lub 577 147 277 bądź drogą mailową na adres: hurt@raspol.pl. Po weryfikacji danych firmy przesyłamy ofertę wraz z katalogiem wszystkich produktów dostępnych w sprzedaży hurtowej.