Czas realizacji zamówień

  • Przy każdym produkcie oferowanym do sprzedaży widnieje informacja o czasie, który potrzebujemy na jego wysłanie. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera produkty z różnymi czasami realizacji, o dacie dostarczenia paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.

 

  • Czas realizacji zamówienia biegnie od daty i godziny złożenia zamówienia do momentu jego wysłania z naszego magazynu. Dla zamówień przedpłaconych (DotPay, przelew tradycyjny, karta) czas realizacji zamówienia liczy się od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku płatności poprzez system DotPay lub kartą praktycznie od razu otrzymujemy powiadomienie o wpłacie.

 

  • Czasy realizacji wysyłek są wyliczone w oparciu o dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.

Zamówienia złożone do godziny 13.00 (z czasem wysyłki 24h) wysyłamy jeszcze tego samego dnia.


Dostępność i czas realizacji

Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty trafiały do naszych Klientów jak najszybciej. Jednak czas realizacji zamówienia składa się z kilku etapów i w dużej mierze zależy również od Ciebie.

  1. Płatność – w zależności od wyboru metody płatności, przystępujemy do realizacji zamówienia od razu w przypadku wyboru płatności przy odbiorze tzw. za pobraniem. Wysyłamy do Ciebie potwierdzenie złożonego zamówienia i przystępujemy do jego realizacji. Jeśli wybierzesz płatność poprzez system szybkich płatności DotPay zaczynamy pracę nad Twoim zamówieniem po poprawnej autoryzacji płatności. Jest to bardzo szybki i wygodny sposób, gdyż z reguły po kilku minutach dostajemy informację o przelanych środkach na nasze konto. W przypadku wybrania opcji przelewu online lub przelewu tradycyjnego dokonanego w banku lub na Poczcie czas zaksięgowania wpłaty może być najdłuższy i wynosi często do 2-3 dni roboczych.

Jeśli więc zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia dokonaj płatności przez system DotPay lub wybierz opcję płatności przy odbiorze.

  1. Faktyczny czas realizacji – jest to czas, w jakim po zaksięgowaniu płatności lub potwierdzeniu przyjęcia zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze) przygotowujemy, pakujemy i nadajemy Twoją przesyłkę. Czas wysyłki dla każdego produktu jest inny i został przy nim oznaczony (pod informacją o cenie).

UWAGA!!! Przesyłki z formą dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej nadajemy jedynie co 2-3 więc czas wysyłki dla takich zamówień może wydłużyć się o 2-3 dni.

  1. Dostawa – czas dostawy zależy od formy dostawy jaką wybrałeś. Więcej o czasie dostawy znajdziesz w Koszt dostawy

 

Czas realizacji zamówienia*

Metoda płatności Kurier Kiedy otrzymam paczkę
Dotpay/Płatność przy odbiorze InPost Kurier / Paczkomaty InPost 1 – 2 dni robocze
Dotpay/Płatność przy odbiorze Kurier Pocztex48 4-5 dni robocze
Przelew na konto InPost Kurier / Paczkomaty InPost *3-4 dni robocze
Przelew na konto Kurier Pocztex48 *5-6 dni roboczych

*Czas realizacji zamówienia oszacowany dla zamówień z czasem realizacji 24h.

Realizację zamówienia rozpoczynamy z reguły następnego dnia roboczego od daty złożenia zamówienia. Staramy się realizować zamówienia jak najszybciej, jednak w niektórych przypadkach czas realizacji zamówienia może się wydłużyć o 1 dzień roboczy.

*realizację zamówienia rozpoczynamy w momencie zaksięgowania płatności na koncie.