Tylko polskie materiały wysokiej jakości

Przez kilkadziesiąt lat działalności musieliśmy pokonać szereg przeszkód, by dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości. Lata 90-te były czasem prawdziwego deficytu surowców na rynku, a my w kwestii materiałów od początku nie uznawaliśmy kompromisów.  Jeździliśmy po całej Polsce, wystawaliśmy w kolejkach, zamawialiśmy towar z ogromnym wyprzedzeniem. Nie było łatwo, lecz te wszystkie starania nauczyły nas, jak istotne jest znalezienie odpowiedniego dostawcy tkanin. Dziś współpracujemy z szeregiem zaufanych partnerów, którzy od lat dostarczają nam certyfikowane surowce spełniające nasze wysokie kryteria.

Szybko, sprawnie i na zawsze na czas

W okresie największego wzrostu firmy czapki były dosłownie wszędzie. Zdążyły wyjść z pracowni i magazynu, przemieszczając się do prywatnych pomieszczeń w domu i piętrząc się pod sam sufit. To doświadczenie nauczyło nas idealnej organizacji pracy. Dziś Raspol to zespół świetnie współpracujących ze sobą fachowców, rzemieślników i artystów.

Praca z prawdziwymi rzemieślnikami

Prawie 3 dekady na rynku nauczyły nas, jak istotna jest praca z prawdziwymi rzemieślnikami, dla których krawiectwo to pasja, a ciągłe doskonalenie warsztatu to źródło zawodowej radości. Szyjemy według klasycznych reguł polskiego krawiectwa oraz tajników tej sztuki przekazywanej w rodzinie od pokoleń. Doświadczenie, pedantyczna dbałość o szczegóły wykończenia i odpowiedzialność względem dorobku poprzednich pokoleń sprawiają, że nasze produkty wyróżniają się na rynku pod kątem kroju, trwałości i jakości wykonania.